Bizi takip edin
Dil Seçimi :

bagdat-baharat-kalite-politikamiz-ic-egitim-kck2

Modern işletmecilik idealimiz olup, eğitimli personelimizle birlikte insan sağlığını ön planda tutarak, %100 güvenli ve hijyenik şartlarda, sistematik, disiplinli, detaylı ve kalite sistemimizi sürekli kılarak müşteri memnuniyetini sağlamak tüm Bağdat çalışanlarının asıl görevidir.

İç Eğitim

Üniversiteler ve uzman kişiler tarafından verilen kalite ile ilgili eğitim ve seminerlere firmamızda çalışan teknik ve idari kadro gönderilerek bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca üretimde çalışan tüm personelimiz kalite ve hijyen konusunda eğitim programlarımız dahilinde sürekli bilgilendirilmektedir.

 
 

bagdat-baharat-kalite-politikamiz-hijyen-kurallarimiz


Hijyen Kurallarımız

Ürünlerimiz; İnsan sağlığına zararlı her türlü dış etkenlerden hijyen ve sanitasyon kurallarına uyularak arındırılmakta, Türk Gıda Kodeksine uygun, sterilize edilerek üretilmekte aflatoksin içermemektedir. Bizimle çalışan müşterilerimize 46 senenin yazılı bilgi birikimini fiili işle birleştirerek en iyi ve kaliteli ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 
 

bagdat-baharat-kalite-politikamiz-satin-alma

Satın Alma

İşin uzmanı ve Üretim Mühendislerimiz tarafından, satın alınan tüm hammaddelerin analizleri, kalite prosedürünün ilgili dokümanlarına uyarak analizleri yapılır. Hammaddenin uygunluğu laboratuvarlarımızda yapılan fiziksel, mikrobiyolojik analizlerle kontrol edilir.Uygunsa alınır, uygun değilse alınan yere aynen iade edilir. Tüm alımlarımız bu şekilde gerçekleşmektedir.

Bunun içindir ki; Tüm bu işlemler sonucunda üretimden çıkan ürünlerimiz; "Mutfağınızda Bitinceye Kadar" garantisi ile siz değerli tüketicilerimize ulaşmaktadır.

Bağdat Hakkında
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et