Bizi takip edin
Dil Seçimi :
 • Hasat
  Hasat öncesinde bitkinin aroması en doygun seviyeye gelene dek yetişmesini sabırla bekliyoruz. Biliyoruz ki, bir baharat yetiştiği iklim ve coğrafyaya göre pek çok farklı türde olabilir. Bağdat ürün standartlarına en uygun hammaddeyi özenle seçerek alıyoruz.
 • Saflık ve Tazelik
  Taze baharat daha yoğun lezzet demektir. Biz daima taze baharatları, hiçbir katkı maddesi kullanmadan %100 doğal olarak işleyerek sizlere sunuyoruz.
 • İşleme
  Kendi fabrikalarımızda hammaddeyi işlerken; aromasını, doğallığını ve tazeliğini koruyacak özel üretim ve işleme sistemleri kullanıyoruz.
 • Ambalajlama
  Ambalajlama işlemini kendi fabrikalarımızda ileri teknoloji ile el değmeden gerçekleştiriyoruz. Baharat saklama koşulları için en doğru ambalajları titiz bir çalışmanın sonucunda belirliyoruz. Bu sayede ürünlerimiz aromasını yitirmeden tazeliğini uzun süre koruyor. Sizlere taze ve sağlıklı olarak ulaşmasını sağlıyoruz.
Bağdat Hakkında
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam