Bizi takip edin
Dil Seçimi :
 • 12/08/2020
  Baharatın En Doğal Hali Yeni Tuzluklu Cam Seride

  1960’lardan günümüze kadar uzanan bir baharat öyküsü. Dünya lezzetlerinden, yöresel baharatlara; bitki çaylarından çeşni ve harçlara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle Bağdat, şimdi yeni tuzluklu cam serisi ile tüketiciyle buluşuy

  Devamı
 • 11/08/2020
  Dünya Lezzetleri Bağdat ile Mutfağınızda!

  Meksika, Amerika ve Hindistan mutfağının vazgeçilmeleri olan Cajun, Fajita, Taco ve Garam Masala; Bağdat güvencesiyle sofralarınızda!

  Devamı
 • 31/10/2020
  Çok Acı, Bol Baharatlı, Bir O Kadar Farklı: Taco

  Şimdi tavuktan avokadoya, karidesten köfteye, peynirden fasulyeye kadar birçok farklı malzeme ve baharatla yapılabilecek bir atıştırmalıktan bahsedeceğiz. Çok acı, bol baharatlı ve bir o kadar farklı!

  Devamı
 • 31/10/2020
  Bir Hint Büyüsü: Garam Masala Baharatı

  Kelime olarak sıcak karışım ya da acı baharat karışımı anlamına gelen garam masala, Hindistan ve Güney Asya bölgelerinde oldukça popüler bir baharat.

  Devamı
 • 31/10/2020
  Fajita ve Olmazsa Olmazı Bağdat Fajita Baharatı

  Hangi ülkeye giderseniz gidin önünüze gelen menüde mutlaka karşınıza çıkacak bir lezzet: Fajita!

  Devamı
 • 31/10/2020
  Patatesin Ayrılmaz İkilisi: Cajun Baharatı

  Pilavı kara bibersiz, köfteyi kimyonsuz düşünebilir misiniz? Belki yılların getirdiği alışkanlık, belki de malzemelerin muhteşem uyumu, tıpkı cajun baharatı ve patates gibi.

  Devamı
Bağdat Hakkında
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et