Bizi takip edin
Dil Seçimi :
18/04/2024

Evet doğru okudunuz! Artık zaman uzun uzun uğraşmadan, sevdiklerinizin vaktinden almadan en lezzetli çiğ köfteleri beş dakikada hazırlayabilirsiniz. Çiğ köfte, hepimiz için ortak bir damak tadına işaret eder. Çiğ köfte, binlerce yıllık geleneğine uygun olarak, kaliteli ve lezzetli malzemeler ile hazırlandığında tüm sevdiklerinizi bir araya toplayabileceğiniz bir lezzet. Kimimiz için atıştırmalık, kimimiz için menüde olmazsa olmaz ana yemek, kimimiz için ise sofralarımızda meze… Çiğ köfte gibi geleneksel tarifler, yalnızca tarifine uygun olarak hazırlandığında lezzetlidir. Çiğ köfte lezzetleri de bu yüzden her elden yenmez. Çiğ köfte de tam olarak bu lezzet kategorisi içindedir. En lezzetli çiğ köfte de elbette evinizin konforunda, hijyenik ve güvenli şekilde hazırladığınız çiğ köftelerdir. Çiğ köfte yapımında temizlik en önemli konu olduğu için sipariş vermek her zaman akıllıca bir karar olmayabilir. Çiğ köfte siparişi verene kadar aynı lezzeti çok daha temiz, çok daha lezzetli ve çok daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Baharatını, bulgurunu, salçasını, suyunu ayarlamak ince detay gerektirir. Malzemelerin ayarını doğru yapmak, tüm çiğ köfte lezzetini belirleyecektir. Kısıtlı zamanınızı harcamamak ve çiğ köfte lezzetinden feragat etmemek için, kolay ve etsiz çiğ köfte tarifimizden yararlanabilirsiniz.  

Kolay Etsiz Çiğ Köfte!

Kolay etsiz çiğ köfte tarifiniz 5 dakikada hazırlanmasıyla ünü. Çocuklarınızın canı çiğ köfte çektiğinde, evde çok malzeme yokken ya da aniden misafiriniz geldiğinde bu tarifi güvenle uygulayabilirsiniz. Endişe etmeden ve yorulmadan, en kısa sürede etsiz çiğ köfteniz hazır! Bulgur ve özel baharat karışımına, her evde bulunabilecek birkaç malzeme eklemeniz yeterli.

Kolay Etsiz Çiğ Köfte için İhtiyacınız Olan Malzemeler:

  • Sıcak su
  • Sıvı yağ
  • Nar Ekşisi
  • Domates Salçası

Kolay Etsiz Çiğ Köfte Hazırlık Süreci:

Pakette bulunan bulgur ve özel Baharat karışımına yalnızca kolay çiğ köfte harcını eklemeniz yeterli. Evet, işte bu kadar kolay. Zamanımız da kıymetli, damak lezzetimiz de… Bu karışım ile en güzel etsiz çiğ köfte lezzetine, en kısa sürede ulaşabileceksiniz.

Afiyet olsun!

Diğer Blog Yazıları
Bağdat Hakkında
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam